Żarów na rozpoczęcie 2017 roku

2017 rok siatkarze MKST Astra Nowa Sól rozpoczną meczem z outsiderem. W meczu 13 kolejki (miejmy nadzieję, że dla nas nie pechowej) koliberki podejmą ostatni zespół rozgrywek – UKS Volley Żarów. Z pewnością nie należy lekceważyć przeciwnika, ale też zrobić wszystko aby ten rok rozpocząć od zdecydowanej wygranej. W meczu z takim przeciwnikiem Astra nie może pozwolić sobie na stratę punktów, wiedzą, że kolejne spotkania będą już trudniejsze.

Przypomnijmy, w pierwszym starcu tych drużyn Astra nie dała najmniejszych szans beniaminkowi z województwa dolnośląskiego wygrywając 3:0. Obie ekipy są po przerwie spowodowanej Świętami Bożego Narodzenia oraz Sylwestrem. Z pewnością ta przerwa wybiła z rytmu zarówno nowosolan jak i zawodników UKS Volley. Faworytem bez wątpienia ją koliberki, jednak w takim meczu wszystko jest możliwe. Siatkarze Astry zapowiadają walkę o zwycięstwo i przywitanie nowego roku kompletem punktów. Miejmy nadzieję, że tak właśnie będzie.

Sobotnie spotkanie zostanie rozegrane standardowo na hali przy ul. Piłsudskiego 61. Początek meczu godzina 16:00