Zapowiedź sobotniego meczu.

Zapowiedź sobotniego meczu MKST Astra Nowa Sól - KS Bielawianka Bester Bielawa

W sobotę 16 stycznia nowosolskie koliberki rozegrają pierwszy domowy mecz w roku 2021. W 14 kolejce 4 grupy II ligi piłki siatkowej mężczyzn, na hali przy ul Botanicznej, MKST Astra Nowa Sól podejmie zawsze groźną drużynę KS Bielawianka Bester Bielawa.

Mecz zapowiada się bardzo interesująco – jak chyba wszystkie spotkania przeciwko tej drużynie (przypomnijmy choćby kończące spotkania ubiegłosezonowych play-off). MKST Astra Nowa Sól w dalszym ciągu klasyfikuje się na trzeciej pozycji (28 punktów), natomiast ekipa z Bielawy znajduje się dwie lokaty niżej (23 punkty). Ostatnie swoje spotkania obydwie drużyny minimalnie przegrały po 2:3 z zespołami z czuba tabeli. Nowosolanie na tarczy wrócili od wicelidera z Żagania, Bielawianka na własnym parkiecie uległa liderowi SPS Chrobry Głogów. Bez wątpienia świadczy to o wyrównanym poziomie ekip na początek nowego roku.

Niestety w dalszym ciągu koliberki, tak jak i inne zespoły, radzić sobie muszą bez udziału publiczności. Zawodnicy Astry liczą jednak na wsparcie kibiców przed telewizorami i monitorami . Pojedynek będzie transmitowany przez Lubuski Kanał Sportowy na kanale YouTube.

Początek meczu o godzinie 17:00.