Zapowiedź meczu z Legnicą.

Zapowiedź meczu z Legnicą.

Już w najbliższą sobotę 27 lutego MSKT Astra Nowa Sól zagra swój ostatni mecz sezonu zasadniczego. Będzie to już 18 kolejka w rozgrywkach 2020/2021. Rywalem koliberków będzie szósty zespół 4 grupy MKS Ikar Legnica. Podopieczni trenera Wiktora Zasowskiego w dalszym ciągu zajmują trzecią lokatę w tabeli.

W pierwszym pojedynku górą był Ikar, który na własnej hali dość nieoczekiwanie pokonał Astrę 3:1. Bez wątpienia była to dotkliwa porażka, nic dziwnego, że nowosolanie zapowiadają rewanż. Będzie to ostatni pojedynek przed fazą play-off, w której już wiadomo MKST Astra Nowa Sól zmierzy się z WKS Sobieski Arena Żagań.

W ostatniej kolejce nowosolanie pokonali na wyjeździe MUKS Ziemia Milicka 3:1, natomiast Ikar Legnica poległ na swoim parkiecie z SPS Chrobry Głogów 0:3. W szeregach Astry po raz kolejny zabraknie dwóch środkowych Mateusza Nożewskiego oraz kontuzjowanego Fryderyka Polusa.

Niestety w dalszym ciągu mecze odbywają się bez udziału publiczności. Zapraszamy za to na transmisję live, którą na swoim kanale YouTube przeprowadzi Lubuski Kanał Sportowy.

Początek pojedynku MKST Astra Nowa Sól – MSK Ikar Legnica o godzinie 17:00. Zapraszamy do zdalnego kibicowania, wspierajmy online nowosolskich siatkarzy!