Zapowiedz meczu – kolejne derby w Nowej Soli

Zapowiedź meczu - kolejne derby w Nowej Soli

Meczem derbowym rozpocznie się runda rewanżowa II ligi siatkarzy. W Nowej Soli koliberki podejmą akademików z Zielonej Góry. Faworytem są gospodarze, choć zawodnicy AZSu przyznają, że tanio skóry nie sprzedadzą. W pierwszy meczu MKST Astra Nowa Sól wygrała inaugurację sezony pokonując w Zielonej Górze AZS 3:1.

Nowosolanie z pewnością będą chcieli zrewanżować się swojej publiczności za ostatnią porażkę na własnym parkiecie przeciwko Bielawiance Bielawa. Mecz derbowy będzie najlepszą okazją ku temu, aby odbudować nastroje w zespole. Z historii dobrze jednak wiemy, że akademicy z Zielonej Góry lubią grać na hali przy ul. Piłsudskiego 61 i z pewnością przyjadą do Nowej Soli po zwycięstwo. Spotkania przeciwko sąsiadom zza miedzy za każdym razem dostarczały sporo emocji, zapewne i tym razem będzie podobnie.

Sobotnie spotkanie odbędzie się standardowo na hali CKZiU Elektryk przy ul. Piłsudskiego 61. Początek meczu godzina 17:00.
Z okazji zbliżających się Mikołajek, organizatorzy z Nowej Soli zapewniają dla pierwszych 50 młodych kibiców tego spotkania świeże pączki!

astra nowa sól azs zielona góra