Wyniki grup młodzieżowych

Wyniki grup młodzieżowych.

Kadet:

Kolejne bardzo dobre spotkanie rozegrali nasi kadeci. Podopieczni trenera Edwarda Szweca zdecydowanie wygrali w Zielonej Górze gromiąc UKS  TRZYNA-STKA 3:0. W trzech kolejkach zespół z Nowej Soli odniósł dwa zwycięstwa, co daje mi 7 miejsce w tabeli. Kolejny mecz kadeci rozegrają już w środę. 9 listopada o godzinie 17:00 nasz zespół podejmie UKS SET Gorzów Wlkp.

UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra – MKST ASTRA Nowa Sól 0 : 3 (11-25 11-25 9-25)

Młodzik:

W I grupie południowej, młodsza grupa która występuje pod nazwą MKST Astra Nowa Sól II niestety przegrała swoje dwa pojedynki. Zespół z Nowej Soli musiał uznać wyższość zarówno MSKS ORION Sulechów II, jak i UKS TRZYNA-STKA Zielona Góra.

W II grupie centralnej wciąż bez straty seta jest nasz starszy zespół MKST Astra Nowa Sól I. Po 4 rozegranych kolejkach zespół przewodzi w ligowej tabeli z kompletem zwycięstw. Oby tak dalej.