KAMBUD na dłużej z Astrą.

KAMBUD na dłużej z Astrą.

KAMBUD to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, zarówno z branży budownictwa drogowego, jak i z branży ogólnobudowlanej, mające siedzibę w Nowej Soli przy ulicy Wyspiańskiego nr 22. Firma z tradycją rodzinną funkcjonuje od maja 1998 roku i przez ten czas zyskała ugruntowaną pozycję na rynku. Jej twórcą, a tym samym głównym założycielem, jest Pan Wiktor Kamzelski – nowosolanin, który z pasją i zaangażowaniem stworzył przedsiębiorstwo na miarę dzisiejszych czasów, wykorzystując innowacyjne metody i techniki w budownictwie, przy szczególnej dbałości o środowisko. Człowiek o wielkim sercu z niezwykłą pasją i charyzmą, jest nie tylko fachowcem w swojej dziedzinie, ale także społecznikiem, człowiekiem wrażliwym, któremu nie jest obojętny los drugiego człowieka. Znany z zamiłowania do działalności charytatywnej i dobroczynności, wspiera wiele organizacji społecznych, fundacji czy też instytucji pożytku publicznego, zarówno w swoich rodzimych stronach, jak i na terenie kraju. W roku 1981 odebrał tytuł „ZASŁUŻONY SREBRNĄ ODZNAKĄ DLA BUDOWNICTWA I PRZEMYSŁU MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH”. Od Ministra Tadeusza Jarmuziewicza otrzymał Odznakę Honorową „ZA ZASŁUGI DLA BUDOWNICTWA”.
W dniu 21 sierpnia 2013 roku Pan Wiktor Kamzelski został uhonorowany przez samego Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej i odebrał z rąk Prezydenta „MEDAL ZŁOTY ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ”.
Dnia 30 kwietnia 2007 roku Jego nazwisko wpisano do leksykonu pn. ,,Who is who”, zawierającego zbiór biografii osobistości ze wszystkich dziedzin życia publicznego, gospodarczego, politycznego, nauki, kultury i sztuki.
Przedsiębiorstwo ma na koncie wiele sukcesów: Dyplom Uznania od Ministra Budownictwa Pana Antoniego Jaszczaka za realizację parkingu i dróg dojazdowych z kostki granitowej na terenie Starostwa w rodzimym mieście firmy – Nowej Soli. Od 2012r. firma otrzymuje, każdego roku, Certyfikat Solidny Partner w Biznesie, nadany przez Lubuską Izbę Budownictwa za solidność, opartą na dobrych zwyczajach kupieckich, i wyróżniającą się jakość usług oraz działanie na rzecz swojego środowiska. W 2013 roku przedsiębiorstwo zostało zwycięzcą konkursu pn. „Najlepszy obiekt budowlany” w kategorii drogi i mosty. Ponadto firma już dwukrotnie otrzymała tytuł Lubuskiego Mistera Budowy w związku z: rozbudową infrastruktury wodno-turystycznej w Bytomiu Odrzańskim oraz przebudową ulicy Żagańskiej w Żarach. Od 2013r. firmie przyznawany jest, co roku, Certyfikat Euro Renoma z ramienia Europejskiego Rejestru Renomowanych.
Od momentu wybudowania nowej bazy, to jest obecnej siedziby firmy w Nowej Soli przy ulicy Wyspiańskiego nr 22, z kompleksowo wyposażonym parkiem maszynowym, Przedsiębiorstwo Budowlano-Drogowe „KAMBUD”, w celu zwiększenia jakości swoich usług, wdrożyło system ISO. Był to punkt zwrotny w historii firmy i ukłon w stronę nowoczesności i nowatorstwa. Firma jednak na tym nie poprzestała i w dalszym ciągu się rozwija, stale śledząc najnowsze metody i techniki w budownictwie, skrupulatnie wykorzystuje je w praktyce ze szczególną troską o środowisko naturalne. Poszerzana jest również kadra pracownicza, jak również asortyment firmy i jej usługi, by spełnić oczekiwania najbardziej wymagających inwestorów.
Zapraszamy na: