W.P.I.P. wciąż z Astrą

W.P.I.P. wciąż z Astrą.

Dzisiejszy dzień zaczynamy od wspaniałej informacji. Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Inżynierii Przemysłowej kolejny sezon wspierać będzie nowosolskich siatkarzy! Firma mająca siedzibę w wielkopolskim Jasinie jest sponsorem Astry niezmiennie od sezonu 2016/2017.

Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Inżynierii Przemysłowej jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą, która na rynku istnieje już od 1995 roku. Jest to generalny wykonawca hal przemysłowych, obiektów biurowych oraz magazynów. W Nowej Soli , generalny wykonawca znany jest między innymi z budowy nowego zakładu głównego sponsora koliberków firmy Karton-Pak. W tym roku WPiP rozpoczęło również budowę ważnego obiektu dla Astry – hali widowiskowo-sportowej.

Pracę swoją firma opiera o innowacyjną technologię i smart building. Oferta W.P.I.P. to kompleksowa obsługa inwestycji przemysłowych, od wsparcia przy wyborze gruntu pod inwestycję, przez projektowanie, wykonawstwo i wyposażenie w technologie, po świadczenie usług serwisowych.

Firma stosuje najnowsze technologie i rozwiązania, realizując nawet najbardziej skomplikowane przedsięwzięcia budowlane.

Szczególną wagę przywiązują do partnerstwa biznesowego, gdzie troska o Klienta jest najważniejsza.
W.P.I.P. funkcjonuje w oparciu o kodeks wartości, który zapewnia właściwą orientację i stabilność rozwoju.

Zapraszamy na:
www.wpip.pl