Trenerze – dziękujemy!

Po dwóch sezonach spędzonych w roli asystenta trenera w drugoligowej Astrze oraz dwóch sezonach w rozgrywkach TAURON1Liga, Andrzej Krzyśko wraca do szkolenia grup młodzieżowych Toms MAS Astra Nowa Sól. Trenerze dziękujemy za wszystko i życzymy powodzenia w dalszej karierze.

Andrzej Krzyśko ze szkoleniową seniorską Astrą związany był od sezonu 2020/2021, kiedy to występował w roli asystenta Wiktora Zasowskiego. Kolejne rozgrywki to praca u boku Norberta Śrona, z którym koliberki wywalczyły awans do Tauron 1.Liga. W debiutanckim sezonie 2022/2023 Andrzej Krzyśko zastąpi po pierwszej rundzie miejsce dotychczasowego pierwszego trenera i utrzymał zespół na zapleczu siatkarskiej ekstraklasy. Miniony sezon, okrzyknięty jako historyczny, to 8 miejsce drużyny prowadzonej za sterami Andrzeja Krzyśko wraz z asystentem Łukaszem Durbajłło.

Od nowego sezonu Andrzej Krzyśko ponownie będzie pracował z nowosolską młodzieżą związaną głównie ze Szkołą Podstawową nr 8, w której na co dzień pracuje. Doświadczenie, które zebrał trener Krzyśko w minionym czasie pracy z seniorami z pewnością zaprocentuje i wpłynie budująco w rozwój Młodzieżowej Akademii Siatkarskiej Toms Astra Nowa Sól. Serdecznie dziękujemy trenerowi za dotychczasowe zaangażowanie oraz wkład w pozytywne wyniki koliberków. Życzymy powodzenia oraz cierpliwości w dalszej karierze.”- komentuje prezes Astry Przemysław Jeton.