W sobotę Astra gra we Wrocławiu

W sobotę Astra zagra we Wrocławiu.

W 11 kolejce II ligi siatkówki mężczyzn, we Wrocławiu zmierzą się ze sobą zespoły, których w tabeli dzieli aż 7 miejsc. Astra jest druga z dorobkiem 22 pkt, natomiast Gwardia zajmuje przedostatnie miejsce gromadząc póki co 7 pkt. Zespół z Nowej Soli mimo wszystko podchodzi ostrożnie do tego spotkania. Z pewnością za gospodarzami będzie przemawiała specyfika hali, koliberki jeszcze nigdy nie wygrali na hali przy ul. Krupniczej.

Faworytem tego starcia bez wątpienia będą przyjezdni z Nowej Soli. W pierwszym meczu tych drużyn Astra pewnie wygrała na własnym parkiecie 3:0. Gwardziści z pewnością uniesieni ostatnimi dobrymi wynikami, przystąpią zmobilizowani i dołożą wszelkich starań, aby sprawić niespodziankę tej kolejki. KS Gwardia Wrocław ostatni mecz wygrała na bardzo trudnym terenie w Poznaniu 3:2, a kolejkę wstecz minimalnie ulegli Sobieskiemu Żagań 2:3. Astra podbudowała się wygraną w derbowym starciu przeciwko KU AZS UZ i zapowiada walkę o kolejne zwycięstwo. Koliberki liczą również na wsparcie nowosolskich studentów na co dzień uczących się we Wrocławiu.

Zapraszamy wszystkich sympatyków siatkówki we Wrocławiu – sobota 10 grudnia, hala przy ul. Krupniczej 15. Początek spotkania godz. 18:00.