Rozgrywający żegna się z koliberkami

Rozgrywający żegna się z koliberkami

W sezonie 2021/2022 w kadrze Astry zabraknie Artura Sławnikowskiego. Rozgrywający po trzech sezonach spędzonych w Nowej Soli, podobnie jak Piotr Trzeciak, przyszły sezon spędzi w KPS Chełmiec Wałbrzych.

– Trzy sezony w Astrze nauczyły mnie wiele. Wysokie cele, które były stawiane motywowały do cięższej pracy. Był to dla mnie czas rozwoju, pozytywnych emocji i różnych zawirowań jak chociażby wstrzymane rozgrywki przez COVID-19. Na pewno czas tutaj spędzony będę wspominać pozytywnie, poznałem wielu wspaniałych ludzi.

Artur Sławnikowski pochodzi z Łodzi. Do Astry trafił w 2018 roku z BTS Bolesławiec. Początkowo o miejsce w składzie rywalizował z Maciejem Januszewskim, później z Mateuszem Rucińskim. Już teraz wiadomo, że zawodnik ten wzmocni drużynę z Wałbrzycha, która zapowiada poprawę wyniku z poprzedniego sezonu.

Dziękujemy Arturowi za godną postawę przez te wszystkie lata. Drużna z nim w składzie za każdym razem wchodziła min. do fazy play-off, co uważamy za spory sukces – podkreśla prezes klubu Przemysław Jeton.