Pod Kotwicą partnerem technicznym Astry!

Restauracja Pod Kotwicą partnerem technicznym Astry!

Kolejny sezon zespół nowosolskich koliberków będzie mógł liczyć na pomoc Restauracja Pod Kotwicą.

To właśnie w tej restauracji odbył się wspólny grill inaugurujący przygotowania do nowego sezonu całej drużyny wraz z partnerami klubu.

Otwarcie obiektu nastąpiło w 2017 roku. Budynek jest nowy, dostępny dla gości całorocznie, otwarty niemal codzienne. Restauracja serwuje dania rybne, ale nie tylko. W karcie dań znajdują się tez ciekawe propozycje dla miłośników mięsa. Restauracja jest jednokondygnacyjna – parter z wyjściem na taras. Sala ze stolikami głownie 6 osobowymi, kilka 4 i 2 osobowych. Miejsc w lokalu łącznie 61. Wystrój sali w stylu naturalnym drewno i kamień.

Sezonowo od maja do września / w zależności od pogody restauracja udostępnia teren pod chmurką. Stoliki z ławkami – 6 osobowe z osłoną przeciwsłoneczną w postaci dużych parasoli w sąsiedztwie sędziwego Platana. Bardzo urokliwe miejsce z widokiem na rzekę Odrę. W sezonie letnim dodatkowo lokal udostępnia leżaki.

Właściciele zapraszają zarówno na obiad i kolację, ale też na kawę z deserem, zimne piwo czy coś mocniejszego, a od czasu do czasu Pod Kotwicą można potańczyć w ulubionych rytmach, lub w zupełnej ciszy zrelaksować umysł.

W ofercie lokalu można znaleźć również miejsca noclegowe (5 pokoi 2 osobowych oraz 2 pokoje 3 osobowe – wszystkie własną łazienką),

Polecamy! Aleja Wolności 15 Nowa Sól.
http://www.podkotwica.eu/