Rachem dalej z koliberkami

Rachem dalej z koliberkami

Kolejnym sponsorem, który zdecydował się w dalszym ciągu wspierać nasz klub jest firma Rachem System!

Firma zajmującą się dystrybucją żywic poliestrowych i posiada szeroką ofertę materiałów niezbędnych do produkcji figur ogrodowych. Rachem System działa na rynku od 1993 roku współpracując z najlepszymi producentami w Polsce.

Rachem System wyróżnia praca z długoletnimi tradycjami. Zobowiązuje to firmę do obsługi swoich klientów na wysokim poziomie. Każdy klient jest dla Rachem System ważny, a firma stara się dopasować do jego potrzeb. Wychodząc naprzeciw swoim klientom zapewniają darmowy transport na terenie Nowej Soli i okolic. Dla wszystkich innych klientów warunki transportu ustalane są indywidualnie.

Rachem System posiada szeroki asortyment komponentów do produkcji figur ogrodowych. Na ich magazynach znajdą Państwo żywice do odlewów jak również do laminatów, przyspieszacze, utwardzacze, wypełniacze do żywic. Firma oferuje szeroką gamę mat oraz rowingów, jak również szpachli. Sponsor Astry dysponuje farbami nitro, akrylowymi i poliuretanowymi oraz materiałami ściernymi. Znajdą Państwo wszystko co niezbędne, aby prowadzić firmę związaną z produkcją figur ozdobnych.

Wieloletnie doświadczenie firmy pozwala na stałą analizę ofert producentów i szybkie dostosowywanie się do potrzeb swoich klientów.

Zapraszamy na:
http://www.rachem.pl/