Przed nami derby lubuskiego

Przed nami derby lubuskiego

Już w najbliższą sobotę wielkie siatkarskie derby województwa lubuskiego.

Każdy kibic wie, że to starcie Astry z Sobieskim to prawdziwe święto siatkówki. Będzie to pojedynek zawodników dobrze sobie znanych. Na uwagę zasługuję fakt, że w drużynie WKS występują byłe koliberki m.in. Alan Goltz, Paweł Gajowczyk, Bartosz Odwarzny, czy Maciej Kleinschmidt. Natomiast w szeregach Astry mały ex zawodników Sobieskiego: Paweł Skibicki, Mateusz Ruciński i Łukasz Jurkojć.

Astra do tej pory zgromadziła 24 punkty i zajmuję pozycję wicelidera. Sobieski nie może zaliczyć pierwszej rundy do udanej. Wojskowi w 9 kolejkach zgromadzili 9 punktów i znajdują się na ósmej pozycji. Takie pojedynki rządzą się jednak zupełnie innymi prawami i z pewnością czeka nas ekscytujące widowisko.

Klub kibica organizuje wyjazd dla chętnych kibiców. Jeśli jeszcze się wahasz, czy jechać i wspierać Astrę w Wielkich Derbach, to mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia! Z racji zbliżających się Mikołajek transport jest w prezencie, bilet wstępu na mecz – normlany 5zł.

Chętne osoby do wyjazdy wesołym, astrowym autobusem, w celu uzyskania wszystkich niezbędnych szczegółów i zapisu, prosimy o kontakt w wiadomości na adres email klub@astranowasol.pl.

Początek sobotniego meczu WKS Sobieski Arena Żagań – MKST Astra Nowa Sól o godzinie 17:00 na hali przy ul. Kochanowskiego 6 w Żaganiu.