Przed koliberkami ostatni mecz 1 rundy

Przed koliberkami ostatni mecz 1 rundy

W minioną środę, w ramach przygotowań do kolejnego meczu ligowego przeciwko AZS UMK Toruń, nasi siatkarze mieli możliwość odbycia wspólnego treningu z STS Olimpia Sulęcin.

W grze na tzw. „dorzutki” górą byli przyjezdni z Nowej Soli 2:1. Szkoleniowcy obu ekip nie przywiązywali większej wagi do wyniku, lecz możliwości sprawdzenia poszczególnych formacji.

STS Olimpia Sulęcin w obecnych rozgrywkach Tauron 1 Ligi plasuje się na 10 miejscu ze stratą czterech oczek do strefy play-off. Jest to ich póki co najlepszy sezon na zapleczu PlusLigi. Nowosolanie w 1 grupie II ligi zajmują pozycję wicelidera, a najbliższy pojedynek rozegrają z dziesiątym w stawce AZS UMK Toruń.

Astra, po 10 kolejkach, ma na koncie tylko jedną porażkę, torunianie zdołali póki co wygrać tylko dwa pojedynki. Oba zespołu w ostatniej serii gier miały pojedynki derbowe. Podopieczni trenera Śrona pokonali w Żaganiu Sobieski 3:0, AZS przegrał na własnym parkiecie z Aniołami Toruń 1:3.

Spotkanie zostanie rozegranie już w najbliższą sobotę o godzinie 16:30, a transmisję z tego spotkanie obejrzeć będzie można na profilu Facebook gospodarzy.