Przed Astrą mecz z SKS

Przed Astrą mecz z SKS

Rozgrywki ligowe nabierają tempa. Już w najbliższą sobotę, 23 października, 1 grupa II ligi piłki siatkowej mężczyzn, rozpocznie 4 kolejkę spotkań. MKST Astra Nowa Sól uda się do Gorzowa Wielkopolskiego na mecz z SKS Kozaryn.

Koliberki z kompletem zwycięstw zajmują obecnie trzecie miejsce w tabeli, SKS Gorzów Wielkopolski w tym sezonie nie zdołał jeszcze zdobyć punktu i zamyka stawkę. Podopieczni trenera Śrona na swoim koncie mają 8 punktów (bilans setów 9:3), tracąc jedno oczko w ostatniej kolejce w konfrontacji z drużyną Stalpro Piła. SKS w trzeciej kolejce uległ w Żaganiu Sobieskiemu 1:3, aktualnie zamyka ligową tabelę bez zdobyczy punktowej (bilans setów 3:9). Będzie to pierwszy mecz obu drużyn w historii występów na ligowych parkietach. Przed startem ligi, zespoły miały okazję sparować. Podczas II Memoriału im. Zdzisława Roli górą byli nowosolanie wygrywając 3:0.

Początek pojedynku SKS Kozaryn Gorzów Wielkopolski – MKST Astra Nowa Sól o godzinie 18:00. Transmisja z tego spotkania odbędzie się na profilu Facebook gospodarzy.

Foto – FB SKS Gorzów Wielkopolski