PreZero zagra z Kolibrami w kolejnym sezonie!

PreZero zagra z Kolibrami w kolejnym sezonie!

Drużyna MKST Astra Nowa Sól i PreZero Polska, wiodąca w Europie firma świadcząca usługi w zakresie gospodarki odpadami, ogłaszają dobrą wiadomość – obie strony deklarują kontynuację współpracy w sezonie 2020/2021. Po udanym, wspólnym sezonie PreZero zostaje wśród sponsorów nowosolskich Koliberków.

Misją PreZero jest propagowanie postaw proekologicznych i dbanie o czystą przyszłość, dlatego firma chętnie wspiera lokalne inicjatywy i sportowe wydarzenia, którym towarzyszą pozytywne emocje, postawa fair play oraz rodzinna atmosfera, sprzyjająca edukacji.

To nie jedyne siatkarskie inicjatywy, w których firma PreZero wzięła udział i w ramach których zachęcała do kibicowania również naszej planecie. W ubiegłym roku spółka była sponsorem Superpucharów Polski w siatkówce kobiet i mężczyzn. W tym roku PreZero zostało sponsorem tytularnym historycznych, plażowych rozgrywek ligowych PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki. Spotkania te są okazją nie tylko do wspólnego kibicowania, ale również ważnym elementem społecznej edukacji w zakresie ochrony środowiska i proekologicznych postaw.

PreZero to wiodąca w Europie firma zajmująca się gospodarką odpadami i usługami w zakresie ochrony środowiska. Jako dostawca usług odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów wspiera rozwój gospodarki obiegu zamkniętego, która pomaga zmniejszać poziom zanieczyszczeń i chronić zasoby naturalne. PreZero traktuje odpady jak cenne surowce, a dzięki innowacyjnym rozwiązaniom ogranicza niemal do zera ilość tych odpadów, których nie można poddać recyklingowi.

Oferowane rozwiązania dostosowane są do specyficznych potrzeb klienta – począwszy od usług doradczych, poprzez dobór odpowiednich pojemników i kontenerów, odbiór i transport odpadów i surowców, aż po segregację, recykling lub utylizację we własnych zakładach i przedsiębiorstwach partnerskich działających w całym kraju.

Zapraszamy na:

https://www.facebook.com/PreZeroPolska

www.prezero.com/pl