PreZero kolejny sezon z koliberkami!

PreZero kolejny sezon z koliberkami!

Kolejny sezon siatkarze nowosolskiej Astry będą mogli liczyć na wsparcie firmy PreZero Polska. Przekazanie umów sponsorskich odbyło się podczas wspólnego, inaugurującego rejsu Laguną.

PreZero jest spółką-córką firmy GreenCycle i tym samym częścią niemieckiej Grupy Schwarz. Firma jest międzynarodową korporacją działającą w branży usuwania odpadów. Ich zadaniem jest kompleksowa gospodarka odpadami, od podstawienia odpowiednich pojemników, zapewnienia logistyki, usunięcia odpadów w miejscu ich powstawania aż po udokumentowanie całego procesu. Za cel najważniejszy PreZero stawia sobie satysfakcję swoich klientów oraz profesjonalne działanie w każdym projekcie, w którym bierze udział i dbałość o ochronę środowiska.

Firma PreZero to już teraz wielka i rzetelna marka. Sukcesywnie dążą do ciągłego rozwoju i powiększają swoje udziały w całej Europie. Jesteśmy dumni, że po raz kolejny taka instytucja nam zaufała. Warto dodać, że PreZero jest przyjaciel siatkówki nie tylko w Nowej Soli. Niedawno zakończyła się druga edycja innowacyjnego turnieju siatkówki plażowej PreZero Grad Prix, w którym udział biorą najlepsze drużyny z naszego kraju. Marzy nam się, aby nasza drużyna w dołączyła do tego grona  – komentuje prezes Astry Przemysław Jeton.

Zapraszamy na:
https://prezero.pl/
https://www.facebook.com/PreZeroPolska