Podsumowanie 2 kolejki.

Co prawda nasz zespół z powodu kwarantanny pauzuje, ale grały inne drużyny 4 grupy. W 2 kolejce odbyły się 3 spotkania, w których zwycięstwo odnosili wyłącznie gospodarze. Do sporej niespodzianki doszło w Legnicy, gdzie miejscowy MKS Ikar Legnica pokonał faworyzowaną KS Bielawiankę Bester Bielawa 3:1. W pozostałych meczach pewne zwycięstwo odniosły ekipy z KPS Chełmiec Wałbrzych oraz MUKS Ziemia Milicka, nie tracąc nawet seta. Drużyna SPS Chrobry Głogów oraz IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice podobnie jak koliberki przebywają na kwarantannie.
Druga kolejna spotkań została sparaliżowana przez panującą pandemię. Na prowadzeniu w dalszym ciągu utrzymał się WKS Sobieski Arena Żagań, drugie miejsce obecnie zajmuje KPS Chełmiec Wałbrzych, natomiast koliberki plasują się na trzeciej pozycji. Wszystkie te zespoły mają w swoim dorobku jedno zwycięstwo bez straty seta, natomiast dzieli ich wyłącznie zdobycz małych punktów. Stawkę pierwszej czwórki zamyka MUKS Ziemia Milicka.