PreZero nowym sponsorem wiodącym MKST Astra Nowa Sól

PreZero nowym sponsorem wiodącym MKST Astra Nowa Sól

Do grona sponsorów wiodących Astry na sezon 2019/2020 dołącza Prezero – ogólnopolska firma działająca w branży gospodarki odpadami. Po udanym procesie zmiany nazwy, firma otwiera się na działania lokalne.

W ostatnim czasie nowy Zarząd klubu zapowiadał ambitne plany. W realizacji celów ma pomóc wsparcie klubu przez nowych sponsorów. Dzisiaj wiemy, że pojawienie się PreZero to ważny moment dla Astry.

Z radością przekazuję informację, że umowa sponsorska pomiędzy PreZero i MKST Astra Nowa Sól jest już podpisana. Od tej chwili czujemy się częścią siatkarskiego zespołu, a wśród pracowników PreZero już słyszy się głosy o powołaniu fanklubu – mówi Magdalena Krzeszewska, członek Zarządu PreZero Service Zachód Sp. z o.o. – To tym bardziej miła wiadomość, że od wielu lat nasza firma jest związana z Nową Solą, a my chcemy przyczynić się do jej rozwoju i wzrostu popularności. Jestem pewna, że wsparcie Kolibrów przyczyni się do tego.

Do grona osób trzymających kciuki za powodzenie zawodników Astry Nowa Sól dołącza tym samym kilkusetosobowa załoga PreZero.