MODEL wciąż z Astrą!

MODEL wciąż z Astrą!

Niezmiernie miło nam poinformować, że kolejny raz nasze koliberki będą mogły skorzystać ze wsparcia firmy Model Group Polska. Będzie to drugi rok współpracy między naszym klubem a zakładem produkującym opakowania.

Model Opakowania w Nowej Soli dołączył do grupy Model na początku marca 2016 r. Zrealizowane w minionych latach inwestycje zarówno w park maszynowy, jak również w hale produkcyjne, magazynowe i przestrzeń biurową, sprawiły, że Model Opakowania w Nowej Soli należy do najnowocześniejszych w przemyśle opakowaniowym.

Oferowane opakowania, których wartość sprowadza się nie tylko do zabezpieczania transportu, ale także produkty o skomplikowanych konstrukcjach z wysokiej jakości nadrukiem do 6 kolorów, spełniające funkcje marketingowe. Oprócz opakowań, firma proponuje swoim klientom profesjonalne doradztwo w zakresie procesów i systemów pakowania, projektowania oraz rozwijania produktu czy produkcji prototypów.

Model Opakowania ma strukturę zorientowaną na procesy i jest przystosowany do szybkiej, bezbłędnej i efektywnej realizacji zleceń klientów.

Zapraszamy na:
https://www.modelgroup.com/pl
https://www.facebook.com/modelgrouppolska