Model Opakowania sponsorem Astry!

Model Opakowania sponsorem Astry!

Model Opakowania w Nowej Soli dołączył do grupy Model na początku marca 2016 r. Zrealizowane w minionych latach inwestycje zarówno w park maszynowy, jak również w hale produkcyjne, magazynowe i przestrzeń biurową, sprawiły, że Model Opakowania w Nowej Soli należy do najnowocześniejszych w przemyśle opakowaniowym.

Oferowane opakowania, których wartość sprowadza się nie tylko do zabezpieczania transportu, ale także produkty o skomplikowanych konstrukcjach z wysokiej jakości nadrukiem do 6 kolorów, spełniające funkcje marketingowe. Oprócz opakowań, firma proponuje swoim klientom profesjonalne doradztwo w zakresie procesów i systemów pakowania, projektowania oraz rozwijania produktu czy produkcji prototypów.

Jednym z filarów swojej kultury organizacyjnej, zdefiniowanej w Quintessence, jest „Uczenie się”. Firma rozumie je jako podnoszenie swoich kompetencji, ale także szersze poznawanie świata opakowań, w którym funkcjonuje, a który bardzo dynamicznie się rozwija i zmienia. Celem Model Opakowania jest, by ich wiedzą dzielić się z klientami. W roku 2017 firma powołała do życia Uniwersytet Model, rozpoczynając tym samym nową jakość edukacji oraz pracy nad innowacjami.

Model Opakowania ma strukturę zorientowaną na procesy i jest przystosowany do szybkiej, bezbłędnej i efektywnej realizacji zleceń klientów.

Zapraszamy na:
https://www.modelgroup.com/pl