Koliberki drudzy na turnieju w Międzyrzeczu

Pierwszy turniej za nami. Astra druga w Międzyrzeczu.

W sobotę 9 września siatkarze Astry uczestniczyli w  turnieju przedsezonowym. Był to pierwszy sprawdzian zawodników w trakcie okresu przygotowawczego do nowego sezonu. Nasi siatkarze w otwierającym turniej meczu ulegli gospodarzom z Międzyrzecza, natomiast wygrali w spotkaniu o 2 miejsce z OOP Powiat Kołobrzeski. Niestety podczas pierwszego spotkania kontuzji kolana doznał nasz młody przyjmujący Szymon Makuch.

Gra naszego zespołu fragmentami wyglądała naprawdę dobrze. Natomiast widać brak dokładności i nad tym należy w dalszym ciągu pracować – zaznaczył trener koliberków Przemysław Jeton. Bardzo dobrze w debiucie seniorskiego grania sprawdzał się Szymon Makuch. Niestety w pierwszym spotkaniu przeciwko Orle Międzyrzecz doznał bolesnej kontuzji stawu kolanowego. Zawodnik został przewieziony do miejskiego szpitala, gdzie poddano go badaniom diagnostycznym. Wstępna nie napawa optymizmem. Prawdopodobnie zawodnika czeka kilkutygodniowa pauza.

 

GBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz 2:1 MKST Astra Nowa Sól
GBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz 2:1 OPP Powiat Kołobrzeski
MKST Astra Nowa Sól 2:1 OPP Powiat Kołobrzeski

Nasz zespół wystąpił w składzie:
Ad. Zakrzewski, Szubart, Szymański, Jeton, Janusz, Ratajczak, Kramer, Makuch, Kołodziejczyk, Małecki oraz Ar. Zakrzewski (l)

Kolejny sprawdzian naszego zespołu już za tydzień w Zielonej Górze, gdzie prócz nowosolan i gospodarzy AZSu wystąpi Sobieski Żagań i Orzeł Międzyrzecz.