Hit kolejki. W sobotę Astra zagra z Aniołami.

Kolejny hit kolejki. W sobotę Astra zagra z Aniołami.

Już jutro nowosolskich kibiców czeka kolejne arcyciekawe siatkarskie widowisko. W Nowej Soli, po dwóch stronach siatki, spotkają się zespoły, które w tym sezonie mają wysokie aspiracje w walce o awans.

Zarówno przyjezdni z Torunia, jak i nasz zespół, dotychczas nie przegrali żadnego pojedynku. Anioły Toruń są wiceliderami naszej grupy, wyprzedzając w tabeli nowosolskie koliberki jednym punktem.

Jutrzejszy przeciwnik Astry – Anioły Toruń to nowy, lecz niezwykle ciekawy i ambitny projekt na siatkarskiej mapie Polski. Warto wspomnieć, że współautorem projektu oraz głównym udziałowcem Klubu „Anioły Toruń” jest sam Wilfredo León Venero. Drużyna posiadająca wielu ogranych graczy. Koliberki liczą na wsparcie swoich wspaniałych kibiców.

Dla kibiców, którzy nie mogą osobiście wstawić się na halę przy ul. Botanicznej, transmisję ze spotkania MKST Astra Nowa Sól – Anioły Toruń, przeprowadzi na swoim kanale YT Lubuski Kanał Sportowy.

Spotkanie, na hali przy ul. Botanicznej 22, rozpocznie się o godzinie 20:00. Bilet normalny 5 zł, dzieci do lat 12 wejście darmowe.

Wejściówki do nabycia bezpośrednio przed meczem na hali, już online pod linkiem:
https://ekobilet.pl/e/mkst-astra-nowa-sol-anioly-torun-453768?evt=453768&fbclid=IwAR3PgbIKmM4baDJRtfPYKAjuXu1zuDQVaeRjbqfJGpoTrE5U2JWLeNfvdBI