Kolejne zmiany w Astrze

Kolejne zmiany w Astrze

W nadchodzącym sezonie w barwach MKST Astra Nowa Sól nie zobaczymy już Łukasza Zimonia i Michała Przybylskiego. Wiadomo również, że do naszego zespołu dołączą dwaj zawodnicy z Młodej Ligi Cuprum Lubin.

Łukasz Zimoń i Michał Przybylski do ekipy koliberków dołączyli przed sezonem 2016/2017. Po rocznej przygodzie z Nową Solą postanowili przenieść się do klubów, które znajdują się bliżej rodzinnych stron. Zimoń podpisał już umowę z jednym z faworytów do przyszłorocznego awansu – LKS Czarni Wirex Rząśnia. Przybylski natomiast szuka klubu w województwie mazowieckim.

Wiadomo natomiast, że w Astrze pojawią się nowe twarze. Kontrakt z nowosolanami podpisali środkowy Adrian Kołodziejczyk oraz Mateusz Szubart, który będzie występował na przyjęciu. Obaj przyszli do naszego klubu z  Cuprum Lubin, gdzie grali w Młodej Lidze oraz w rozgrywkach juniorskich. Ponadto z klubem umowę przedłużyli Adrian Zakrzewski, Arkadiusz Zakrzewski, Filip Ratajczak, Dawid Witkiewicz oraz Sławomir Janusz. Wszystko wskazuje na to, że w zespole zostaną również libero Bartosz Odwarzny oraz kapitan Astry Konrad Grześkowiak. Nie dojdzie również zmian co do duetu trenerskiego. Zespół wciąż będą prowadził Przemysław Jeton, a jego asystentem zostaje Aleksander Karimow. Ponadto koliberki są bliscy pozyskania nowego rozgrywającego, którego nazwisko mamy poznać niebawem.