Dziękujemy firmie Karton-Pak za dalsze wsparcie !

Dziękujemy firmie Karton-Pak S.A. za dalsze wsparcie!

Współpraca z jednym z największych w kraju producentem opakowań rozpoczęła się przed sezonem 2015/2016, w którym to nasz zespół doszedł do turnieju finałowego o awans do I ligi. Od tamtej pory firma Karton-Pak, na czele z prezesem Jerzym Saramą, lojalnie wspiera Astrę, będąc głównym sponsorem koliberków. Dzięki zaangażowaniu nowosolskiego zakładu siatkówka męska w Nowa Sól stoi na najwyższym poziomie – Dziękujemy ❤.

Historia Karton-Pak sięga 1921 roku, kiedy to przed II Wojną Światową na terenie obecnej fabryki funkcjonowała manufaktura kartonów. Rok 1991 jest znamienną datą w działalności przedsiębiorstwa ponieważ w tym roku jego pracownicy utworzyli prywatną Spółkę Akcyjną pod oficjalną nazwą Zakład Produkcji Opakowań Karton-Pak S.A.

Karton-Pak S.A. oferuje swoim klientom drukowane techniką offsetową, wielobarwne, lakierowane i klejone wielopunktowo opakowania z tektur litych, które służą jako opakowania jednostkowe w wielu branżach, takich jak: spożywcza, elektroniczna czy chemia gospodarcza. Firma tworzy opakowania od pomysłu do gotowego opakowania i jest najbardziej zautomatyzowanym
producentem opakowań w Polsce.

Zapraszamy na:
www.kartonpak.pl