Karton-Pak zostaje z Astrą!

Karton-Pak zostaje z Astrą!

Na kolejny sezon wsparcia od firmy Karton-Pak liczyć mogą siatkarze nowosolskiej Astry. Będzie to już 7 rok zakładu produkcji opakowań kartonowych i tekturowych w roli sponsora głównego naszego klubu!

Karton-Pak to jeden z największych, najbardziej zautomatyzowanych producentów opakowań w Polsce. Dwa zakłady (przy ul. Hutniczej oraz nowy przy ul. Śląskiej) współpracują z najbardziej rozpoznawalnymi firmami na świecie m.in Danon, Dr Oetker, Ferrero czy Nestle. Zaufanie, jakim od wielu lat obdarzają ich klienci, traktują jako zobowiązanie do ciągłego rozwoju i doskonalenia. Przez wszystkie lata swojej działalności nieustannie wspierają swoich partnerów w osiąganiu sukcesów rynkowych. Zakład oferuje swoim klientom drukowane techniką offsetową, wielobarwne, lakierowane i klejone wielopunktowo opakowania z tektur litych, które służą jako opakowania jednostkowe w wielu branżach, takich jak: spożywcza, elektroniczna czy chemia gospodarcza.

Poza ciągłym doskonaleniem procedur bezpieczeństwa, jako jeden z nielicznych producentów opakowań w Europie, Karton-Pak otworzył laboratorium badań mikrobiologicznych. Dzięki między innymi takim działaniom, spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Firma ponadto należy do ECMA Polska (Europejska Organizacja Producentów Opakowań Kartonowych) – Związek Pracodawców Przetwórców Kartonu i ich Dostawców.

Karton-Pak to nasz najwierniejszy sponsor. Jest z nami nieprzerwanie przez sześć lat, obecny sezon będzie siódmym – oby szczęśliwym, naszej współpracy. Z dumą mogę powiedzieć, że prezes zarządu firmy, Pan Jerzy Sarama, to prawdziwy przyjaciel i dobry duch klubu, któremu zawdzięczamy miejsce, w którym obecnie się zajmujemy. Wsparcie jakie dostajemy od Karton-Pak jest nieocenione i to właśnie dzięki tej firmie Astra jest już rozpoznawalną marką na siatkarskiej mapie Polski. Dziękuję! – komentuje prezes koliberków Przemysław Jeton.

Przekazanie umów sponsorskich odbyło się podczas wspólnego rejsu, który odbył się przy okazji prezentacji nowej drużyny przed przygotowaniami do zbliżającego się sezonu.

Zapraszamy na:
www.kartonpak.pl