JORGE Fireworks dalej z Astrą!

JORGE Fireworks dalej z Astrą!

JORGE Fireworks dalej z Astrą! 🔥
Historia Jorge rozpoczęła się w 1990 r. kiedy bracia Mariusz i Jacek Dudkowiak powołali do życia firmę Jorge zajmującą się handlem fajerwerkami. Dzisiaj eksportują fajerwerki do większości krajów europejskich, a ich marka kojarzy się z najwyższą jakością i solidnością.
Każdy wyrób Jorge Fireworks jest produkowany w oparciu o najwyższe standardy i wymagania norm bezpieczeństwa. Fajerwerki naszego sponsora są testowane niezwłocznie po opuszczeniu fabryk. Firma posiada własne laboratorium badawcze oraz pole testowe w Polsce, ponadto współpracuje ze specjalistycznymi instytutami badawczymi. Każdy produkt posiada odpowiedni certyfikat CE oraz ADR. Jest to potwierdzenie jakości oraz bezpieczeństwa w użytkowaniu, przechowywaniu i w transporcie.
Unikalne i różnorodne efekty fajerwerków zostały zaprojektowane by urozmaicić każdy pokaz pirotechniczny. Jorge w swojej ofercie posiada również produkty PARTY takie jak konfetti, świeczki tortowe, serpentyny, fontanny, dymy – które uświetnią każdą uroczystość urodziny, rocznice, zaręczyny, babyshower, garden party, sesje zdjęciowe i wiele innych 🥳.
Dziękujemy za Wasze wsparcie!💛💙
Zapraszamy na: