Electropoli na dłużej z Astrą!

Electropoli na dłużej z Astrą!

Electropoli Poland to europejski lider w zakresie usług obróbki powierzchniowej. Zakład nieustannie, od 60 lat, rozwija liczne strategie badawcze, które pozwalają do dzisiaj uczestniczyć na bieżąco w Państwa projektach.

Dzięki wiedzy Electropoli oraz doświadczeniu w zakresie usług obróbki powierzchniowej, firma jest w stanie profesjonalnie wspierać Państwa, jak i przedstawiać nowoczesne rozwiązania zgodne ze specyfikacją oraz wymaganiami (w dziedzinie: logistyki, jakości, środowiska, pakowania).

Electropoli opiera się na silnych wartościach będących dziedzictwem ponad 60-letniej historii. Wartości te umożliwiły Grupie wzrost i rozwój, dzięki czemu w dziedzinie obróbki powierzchniowej zajmuje dzisiaj miejsce prawdziwego lidera na szczeblu międzynarodowym.

Firma skupia się na dążeniu do doskonałości w każdej sytuacji oraz przy podejmowaniu wszelkich decyzji, co jest kluczem ich sukcesów. Poszanowanie standardów nie wystarczy, Electropoli oczekuje czegoś więcej: etyki, dobrej woli, prawości i empatii. Zakład zapewnia usługi globalne, rozwijając indywidualne rozwiązania. Firma dąży do połączenia indywidualnych kompetencji swoich pracowników w celu niesienia korzyści klientom.

Zapraszamy na:
www.facebook.com/Electropoli-Poland-1818685178391575
www.www.electropoli.pl