Ed-Trans na dłużej z kolibrami!

Ed-Trans na dłużej z kolibrami!

Kolejny sezon nowosolskich siatkarzy bezpiecznie i punktualnie na mecze transportować będzie firma Ed-Trans Edward Romański Nowa Sól.

Przewoźnik oferuje wynajem autokarów do przewozu osób w transporcie krajowym. Ed-Trans wynajmuje autokary dla firm, szkół, przedszkoli, osób prywatnych oraz zespołów sportowych. Obsługuje wszelkiego rodzaju wyjazdy, imprezy okolicznościowe i rodzinne. Posiada wiedzę i doświadczenie niezbędne do pełnej i profesjonalnej obsługi klientów. Gwarancja pełnej dyspozycyjności oraz kompleksowa organizacja wyjazdów, zgodnie z indywidualnymi wymaganiami. Przemiła obsługa, wygodne fotele i punktualność.

Dziękujemy, że wciąż możemy na Was liczyć! To duży ukłon ze strony Pana Edwarda w naszą stronę. Obecna sytuacja związana z inflacją i szalejącymi cenami paliwa, a ponadto piętno jakie odcisnęła pandemia na branży transportowej, pokazuje, że przewoźnicy nie mają łatwo. Mimo wszystko firma Ed-Trans zdecydowała się w dalszym ciągu nas wpierać. Raz jeszcze dziękuję – komentuje prezes Astry Przemysław Jeton.

Zdecydowanie polecamy i zapraszamy na:
https://www.facebook.com/edtransnowasol