Czas na play-off. Misja – Gwardia Wrocław

Czas na play-off. Misja - Gwardia Wrocław.

W sobotę rusza pierwsza runda play-off w II lidzie siatkówki mężczyzn. Zawodnicy Astry pierwsze spotkanie zagrają na trudnym terenie we Wrocławiu, a ich przeciwnikiem będzie nieobliczalny zespół Gwardii.

Faworytem tego starcia będą nowosolanie, który wygrali grupę 4 i to na nich będzie ciążyła większa presja. Gwardziści zakończyli zmagania na 8 miejscu, jednak imponujące są wyniki tego zespołu w ostatnich kolejkach. Runda rewanżowa to zdecydowana zwyżka formy wrocławian, który m. in. urwali punkty takim potentatom jak Sobieski Żagań, czy Bielawianka Bielawa. Na szczególną uwagę zasługuje ostatnie zwycięstwo Gwardii w Głogowie 3:1. W rundzie zasadniczej to Astra była dwukrotnie górą wygrywając inauguracje sezonu na własnym parkiecie 3:0 oraz mecz rewanżowy na hali przy ul. Krupniczej we Wrocławiu 3:1.

Z pewnością ta konfrontacja dostarczy wielu emocji kibicom obu drużyn. Koliberki szczególnie liczą na wsparcie swoich sympatyków na co dzień mieszkających we Wrocławiu. Sobotni mecz KS Gwardia Wrocław – MKST Astra Nowa Sól rozpocznie się o godzinie 18:00 na hali przy ul. Krupniczej 15.