Marcin Brzeziński kolejny sezon w Astrze

Bartosz Kowalczyk nowym graczem Astry

Dla przyjmującego z Kłobuczyna będzie to drugi z rzędu sezon w barwach nowosolskich koliberków. Marcin Brzeziński do Nowej Soli przeszedł przed sezonem 2020/2021 z Chrobrego Głogów, gdzie przez wiele lat stanowił o sile dolnośląskiego zespołu. Popularny Cinek nie narzeka na współpracę z nowosolskimi koliberkami i nie ukrywa radości z zostanie w klubie.

„Postanowiłem zostać na kolejny sezon w Astrze, bo czuję, że Nowa Sól to moje miejsce. Mam wielkie wsparcie od strony klubu i miasta, którzy dbają o każdy szczegół. Klub dba również o to, żebym był w dobrej kondycji fizycznej i mógł skupić się tylko na siatkówce. Cieszy mnie fakt, że jestem częścią nowego zespołu, który ma ogromne ambicje. W kolejnym sezonie zrobimy wszystko, aby tak dobrze funkcjonujący klub jak Astra Nowa Sól mógł pójść krok do przodu.

Marcin Brzeziński był podstawowym zawodnikiem na pozycji przyjmującego. W poprzednich rozgrywkach wystąpił praktycznie we wszystkich meczach i obok Piotra Trzeciaka stanowił o sile ofensywnej drużyny.

Przyjmujący jest po Mateuszu Rucińskim i Dawidzie Witkiewiczu kolejnym graczem, który zdecydował się zostać w szeregach Astry. Dotychczas informowaliśmy o odejściu Artura Sławnikowskiego, Krzysztofa Kuwaczki oraz Piotra Trzeciaka. Prezes klubu Przemysław Jeton oznajmia, że to nie koniec zmian w zespole.

Niedługo ogłosimy kolejne nazwiska, które mam nadzieję wzmocnią nasz zespół w nadchodzącym sezonie i realnie powalczymy o awans do I ligi  – komentuje Jeton.