Astra wciąż z Gedią!

Astra wciąż z Gedią!

W sezonie 2021/2022 nowosolscy siatkarze w dalszym ciągu będą mogli liczyć na współpracę z Gedia Poland, która pozostaje sponsorem głównym Astry.

GEDIA Poland działa w branży motoryzacyjnej. Jako niezawodny partner firma opracowuje i produkuje tłoczone części karoserii i spawane zespoły dla przemysłu motoryzacyjnego na całym świecie. Na sukces GEDIA Poland decydujący wpływ ma ich niezawodność i szczególnie rozwinięta kompetencja w rozwiązywaniu problemów.

Zakład cały czas podąża za swoimi klientami i oczekiwaniami rynku. W procesie produkcji wykorzystuje najnowsze technologie: tłoczenia na zimno i na gorąco (Cold/Hot Forming), zgrzewania, spawania oraz cięcia laserowego, a także klejenia.

Klientami firmy są najbardziej znane koncerny samochodowe m. in.: Audi, BMW, Chevrolet, Daimler, Fiat, Ford, PSA, Porsche, Scania, Seat, Skoda, Suzuki, Vauxhall, Volvo, Valmet, VW.

Siedziba zakładu w Nowej Soli znajduje się przy ul. Stanisława Staszica 2.

GEDIA Poland to największy zakład produkcyjny w Nowej Soli, z największa ilością zatrudnionych pracowników w naszym mieście. To duże wyróżnienie dla naszego klubu, że kolejny sezon zostaliśmy obdarzeni sporym zaufaniem i możemy liczyć na dalsze wsparcie. Serdecznie dziękuję za wiarę w naszą drużynę, mam nadzieję, że wkrótce wspólnie osiągniemy wymarzony cel – komentuje prezes Astry Przemysław Jeton.

Zapraszamy na:
www.gedia.com/pl
www.facebook.com/GediaPoland