Arkadia Park na dłużej z Astrą

Arkadia Park na dłużej z Astrą.

Kolejny sezon nowosolskich koliberków będzie wspierał lokalny deweloper – Arkadia Park. Będzie to już trzeci z rzędu rok współpracy obu stron.

Arkadia Park Deweloper na rynku istnienie od 2005 r. tworząc komfortowe i funkcjonalne mieszkania, domy szeregowe oraz lokale handlowo-usługowe. Deweloper oddał już do użytku setki nowych mieszkań oraz domów szeregowych o łącznej powierzchni użytkowej przekraczającej 50.000m2. Największe inwestycje zrealizowane w Nowej Soli to Osiedle Arkadia (52 domy szeregowe), Osiedle Zielone Tarasy (49 domów szeregowych) Osiedle Paderewskiego (215 mieszkań), Osiedle Fredry (75 lokali mieszalnych oraz 5 lokali usługowych). Ostatnimi inwestycjami są bloki przy Os. Majowym – obejmujące realizację nowoczesnego apartamentowca z halą garażową (39 mieszkań) oraz inwestycja Os. Armii Krajowej 7 (108 mieszkań).

Arkadia Park Deweloper dużą wagę przywiązuje do terminowości i solidności. Kompleksowo czuwa nad sprawnym i szybkim przebiegiem prac na osiedlach, dając Klientom pełne poczucie bezpieczeństwa i zawsze służąc merytorycznym wsparciem.

Nowosolski deweloper współpracuje ze sprawdzonymi podwykonawcami, którzy znają oczekiwania i podwyższony standard oferowanych mieszkań. Dzięki temu poszczególne etapy inwestycji oddawane są do użytkowania zgodnie z harmonogramem lub przed zadeklarowanym terminem. Przyszli mieszkańcy mogą spokojnie planować prace wykończeniowe. Inwestycje realizowane są zawsze w starannie dobranych lokalizacjach. Wyróżnia je podwyższony standard. Na terenach inwestycji znajduje się zawsze pełna infrastruktura zewnętrzna: drogi, chodniki oraz miejsca postojowe. W działaniach Arkadia Park Deweloper stawia na spójność architektoniczną i przemyślane rozwiązania projektowe, które sprawiają, że na osiedlach mieszka się komfortowo. Zakup mieszkań na osiedlach Arkadii to bezpieczna i pewna inwestycja, która nigdy nie straci na wartości.

Bogata oferta komfortowych metraży w doskonałych lokalizacjach, podwyższony standard oraz terminowość i rzetelność sprawiają, że Klienci, którzy zaufali deweloperowi często powracają, dokonując zakupu kolejnych mieszkań.

Zapraszamy na:
www.arkadiapark.pl