Młodzicy wysoko, jednak bez awansu.

Dwie grupy naszych młodzików zakończyły już swój udział w rozgrywkach Lubuskiej Ligi. Zawodnicy walczyli do ostatniej chwili i mimo dobrej postawy w tym sezonie nie udało się niestety awansować do turnieju finałowego.

Juniorzy młodsi z brązowym medalem!

W sobotę, 27 lutego, odbył się turniej finałowy Lubuskiej Ligi Juniorów Młodszych. Nasi siatkarze zajęli wysokie 3 miejsce. Wyróżnieniem w postaci statuetki MVP całego sezonu został wybrany przyjmujący Astry Alan Zakrzewski.

Kulisy meczu z Legnicą.

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo wraz z wypowiedziami naszych zawodników Mateusza Michalaka oraz Pawła Skibickiego, podsumowującej sobotni mecz przeciwko MUKS Ziemia Milicka.

Podsumowanie 18 kolejki.

Sezon zasadniczy za nami. Grupę 4 wygrał SPS Chrobry Głogów, który zmierzy się z czwartym w tabeli MUKS Ziemia Milicka. Drugi WKS Sobieski Arena Żagań czeka konfrontacja z naszą Astrą, która ostatecznie zakończyła sezon zasadniczy na trzeciej pozycji.

Koliber wzbił się wysoko nad Ikara

W ostatnim meczu rundy zasadniczej Astra Nowa Sól pokonała Ikara Legnica 3:0. Nowosolanie nie dal szans rywalowi. Pokazali formę i miłość do siatkówki. Za dwa tygodnie przyjdzie wielkie sprawdzam podczas play-off.

Astra wysoko w plebiscycie!

Zakończył się 3 Plebiscyt „Tygodnika Krąg” Najpopularniejsi Sportowcy Powiatu Nowosolskiego. Przedstawiciele MKST Astra Nowa Sól zajęli bardzo wysokie miejsca. Zarząd klubu serdecznie dziękuje za oddane kupony.

Zapowiedź meczu z Legnicą.

Już w najbliższą sobotę 27 lutego MSKT Astra Nowa Sól zagra swój ostatni mecz sezonu zasadniczego. Rywalem koliberków będzie szósty zespół 4 grupy MKS Ikar Legnica. W pierwszym pojedynku górą byli rywale, nowosolanie zapowiadają rewanż.

„Jak zawsze będziemy gotowi do walki”.

Na łamach nowego Tygodnik Krąg przeczytacie również obszerny wywiad z fizjoterapeutą Astry Łukaszem Kierulem. Trudy sezonu powoli wychodzą, ale dzięki systematycznej pracy zdrowie siatkarzy jest pod kontrolą.

Andrzej Krzyśko ocenia sparing.

Przygotowując się do spotkania z Ikarem Legnica Koliberki rozegrały sparing z AZS Zielona Góra. Wszystkie cztery sety należały do nowosolan. Pojedynek ocenia Andrzej Krzyśko - asystent trenera Zasowskiego.