Koliberki wywalczyły awans do Tauron 1.Ligi!

W decydującym o awansie do I ligi meczu MKST Astra Nowa Sól walczyła z Arką Tempo Chełm. W pojedynku nie brakowało zaciętych akcji, a po czterech setach z awansu cieszyli się gospodarze turnieju finałowego. Pierwsze miejsce w turnieju zajął BAS Białystok.

Astra organizatorem turnieju finałowego!

W dniach 6-8.05.2022 odbędzie się turniej finałowy o awans do Tauron 1 ligi. Organizatorem decydującego starcia dla najlepszych drugoligowych zespół będzie nowosolska Astra.

Wypowiedzi po turnieju

Siatkarze Astry Nowa Sól są jednym z czterech zespołów, które pozostały na placu boju o awans do I ligi mężczyzn. Podopieczni Norberta Śrona w miniony weekend wygrali turniej półfinałowy w Wieluniu, nie ponosząc żadnej porażki

Astra wygrywa półfinał!

MKST Astra Nowa Sól wygrała półfinał o awans do 1 ligi w Wieluniu i zapewniła sobie miejsce wśród czterech najlepszych drużyn drugoligowych sezonu 2021/2022.

Turniej półfinałowy w Wieluniu

W dniach 22-24.04.2022 siatkarzy Astry czeka kolejny etap zmagań - udział w turnieju barażowym, którego organizatorem będzie WKS Wieluń, czyli mistrz grupy 3.

Zwycięstwo na zakończenie fazy zasadniczej

W ostatniej, 22 kolejce sezonu zasadniczego, MKST Astra Nowa Sól pokonała na własnym parkiecie AZS UMK Toruń 3:0 i przypieczętowała pierwsze miejsce w tabeli grupy 1.

Ostatni mecz sezonu zasadniczego

9 kwietnia, w ostatnim meczu sezonu zasadniczego, MKST Astra Nowa Sól podejmie na własnym parkiecie drużyną AZS UMK Toruń. Jeśli nowosolanie wygrają zakończą rundę zasadniczą na fotelu lidera.

ZPB Kaczmarek zostaje z Astrą!

Niezmiernie miło nam poinformować, że kolejny raz nasze koliberki będą mogły skorzystać ze wsparcia firmy ZPB Kaczmarek Budownictwo. Będzie to już czwarty rok współpracy między koliberkami a zielonogórskim producentem kostki brukowej.

Podsumowanie 21 kolejki

Na czele stawki w dalszym ciągu pozostaje nowosolska Astra, która o dwa oczka wyprzedza Anioły Toruń. Oba zespoły mają już zapewniony udział w turnieju półfinałowym o awans do TAURON1.Liga. Trzecie miejsce zajmuje LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz z punktem przewagi nad KPS Stalpro Joker Powiat Pilski.