Rozmowa z Marcinem Brzezińskim [Tygodnik Krąg].

W minioną sobotę Astra powinna grać z Miliczem. Niestety dolnośląski zespół zmaga się z koronawirusem. Wykorzystując wolną sobotę rozmawiamy z Marcinem Brzezińskim, który mówi o swoim transferze do Astry, spostrzeżeniach i planach.

Podsumowanie 8 kolejki.

Pozycję lidera 4 grupy II ligi siatkówki mężczyzn zachowała drużyna SPS Chrobry Głogów (8 meczów, 22 punkty). Na drugie miejsce wskoczył WKS Sobieski Arena Żagań (8 meczów, 20 punktów), wykorzystując kolejkę przerwy koliberków. Nowosolanie aktualnie zajmują 3 miejsce (7 meczów, 17 punktów), natomiast stawkę 4 najlepszych zespołów zamyka MUKS Ziemia Milicka (6 meczów, 11 punktów).

Mecz z MUKS Ziemia Milicka odwołany!

Sobotnie spotkanie MKST Astra Nowa Sól - MUKS Ziemia Milicka zostało odwołane. Powodem jest dość powszechny ostatnio problem - koronawirus. Tym razem wirus dopadł zespół z Milicza. Nowy termin spotkania zostanie wkrótce ustalony.

Koliberkowy rollercoaster [Tygodnik Krąg].

W środę nic nam nie szło w sobotę wróciło wszystko co najlepsze. Koliberki przenosiły swoich kibiców z piekła do nieba to przegrywając z Głogowem 0:3 to znów wygrywając z Oławą 3:0

Astra vs Olavia – wideo

Zapraszamy do obejrzenia podsumowania ostatniego spotkania przeciwko MKS Olavia Oława w formie klipu wideo od naszego partnera Box Media. Wszystkie materiały dostępne również na naszym kanale YouTube.

Podsumowanie 7 kolejki.

Krystalizuje się czołówka naszej grupy, w której nie doszło do żadnych zmian. Na prowadzeniu w dalszym ciągu jest zespół SPS Chrobry Głogów (7 meczów, 19 punktów). Pozycję wicelidera zachowały koliberki (7 meczów, 17 punktów). Trzecią lokatę utrzymała drużyna WKS Sobieski Arena Żagań (7 meczów, 17 punktów). Na czwartym miejscu znajduje się nasz kolejny rywal MUKS Ziemia Milicka (6 meczów, 11 punktów).

Koliberki wracają na zwycięską ścieżkę!

Po dotkliwej porażce w Głogowie MKST Astra Nowa Sól udała się w bój na trudny teren do Oławy. W grze nowosolan widać było już zdecydowaną poprawę, Astra pokonała miejscową MKS Olavię 3:0 i z kompletem punktów wróciła do Nowej Soli.

Astra vs Chrobry – wiedo

Zapraszamy do obejrzenia klipu wideo z ostatniego spotkania SPS Chrobry Głogów - MKST Astra Nowa Sól. Filmik przygotowany przez naszego partnera Box Media. Wszystkie materiały dostępne również na naszym kanale YouTube.

Zimny prysznic w Głogowie.

O tym meczy nowosolanie będą chcieli jak najszybciej zapomnieć. W Święto Niepodległości 11 listopada Astra zmierzyła się w Głogowie z miejscowym SPS, jednak chyba nie do końca dojechała na to spotkanie. Koliberki zdecydowanie przegrali 0:3.