Rozgrywający wraca do Nowej Soli!

Mateusz Ruciński ponownie zagra w barwach MKST Astra Nowa Sól. Pochodzący z Dobrego Miasta zawodnik reprezentował już nowosolski klub w sezonie 2016/2017.

Marcin Brzeziński zawodnikiem Astry!

Marcin Brzeziński jest zawodnikiem uniwersalnym, w MKST Astra Nowa Sól występować będzie na pozycji przyjmującego. 29 latek do Nowej Soli przenosi się z SPS Chrobry Głogów, w którym spędził ostatnie 4 sezony. Ponadto występował m. in. w niemieckim CV Mitteldeutschland oraz Zaksie Kędzierzyn Koźle.

NORD dalej napędza nowosolską siatkówkę !

Kolejny nasz sponsor postanowił przedłużyć współpracę. Każda pomoc naszych przyjaciół jest na wagę złota - serdecznie dziękujemy.

Fryderyk Polus zostaje w Astrze!

Środkowy bloku przedłużył umowę z MKST Astra Nowa Sól i w dalszym ciągu będzie reprezentował klub w rozgrywkach II ligi mężczyzn. Dla popularnego "Fryty" będzie to drugi sezon spędzony w Nowej Soli.

Dobry start juniorów w siatkówce plażowej

W piątek 26 czerwca w Gubinie odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubuskiego w siatkówkę plażową juniorów. Dobry występ zaliczyły nasze pary, które znalazły się w czołówce klasyfikacji.

Firma Rachem wciąż sponsorem Astry!

Kolejna nowosolska firma zdecydowała się w dalszym ciągu wspierać nasz zespół! Dziękujemy Rachem System za dotychczasową współpracę i jesteśmy wdzięczni za kolejny wspólny sezon.

Szczęśliwego Dnia Ojca!

Najlepsze życzenia z okazji Dnia Ojca składamy wszystkim kochanym tatusiom. 23 czerwca to święto wszystkich ojców, głównie dzięki nim zawdzięczamy pasję do sportu - wszystkiego najlepszego!

Piotr Trzeciak kolejny sezon w Astrze!

Atakujący przedłużył umowę z MKST Astra Nowa Sól i w przyszłym sezonie w dalszym ciągu będzie reprezentował barwy kolibrów. Dla Piotra Trzeciaka będzie to drugi sezon z rzędu w Astrze.

Wyniki Młodzieżowych Mistrzostw LZPS w siatkówce plażowej

Miniony weekend stał pod znakiem siatkówki plażowej. W Nowej Soli rozegrano Mistrzostwa Województwa Lubuskiego w kategorii młodzik oraz kadet.